מובייל

הכיבוש מהנה: רשמים ראשונים מ-BE-A Walker

תפקידכם ב-Be A Walker הוא להכין את כוכב הלכת אל-דוראדו לקראת פלישה אנושית לאחר שכדור הארץ גוסס בעקבות זיהום וצפיפות יתר. אך התושבים המקומיים לא בדיוק מקבלים אותכם בחיבוקים ונשיקות. אבל אל דאגה – כי את הקרבות תנהלו מתוך תא טייס של מפלצת משוריינת ועמוסת נשקים.

המשחק הזה הוא אולי הדבר הכי קרוב.לחווית Star Wars איכותית (חוץ מ-Kotor האגדי) וזה מבלי לכלול את צמד המילים "מלחמת הכוכבים".  אני משחק ב-Be A-Walker כבר כמעט שבוע והנה 3 סיבות למה גם לכם כדאי להתחיל: 

  • עיצוב שלבים – עיצוב השלבים הוא מעולה והוא ממש מעביר את התחושה של מלחמת גרילה על כוכב לכת זר. המתקפות מגיעות מכיוונים שונים ובזמנים שונים והפסקול טוב מאוד ועוזר להעביר את התחושה שלמעשה אתם הניצוד ולא הצייד. 
  • שליטה בדמות – השליטה בדמות היא ייחודית מאוד. למעשה אתם שולטים בכל רגל של הכלי בנפרד. נראה לכם מטופש? להפך! זה מעביר את תחושת הכובד והעוצמה של ה-Walker בצורה מצוינת.  ומשמש גם ככלי נשק יעיל בזמן שהתותחים הכבדים מתקררים.
  • משחקיות – המשחק מורכב ממשימות שונות שבסיומן מקבלים נקודות שבאמצעותן ניתן לשדרג את ה-Walker שלכם. מלבד השדרוגים הקוסמטיים ניתן לבחור בין שלל שדרוגים שונים כגון קצב ירי או קירור מערכות הנשק ואפילו יש סוגים של נשקים שונים לבחור מהם. מה שמאפשר להתאים את הדמות לאופי הלחימה שלכם.

התלונה היחידה שלי היא שלפחות כרגע – כל המשימות מרגישות אותו דבר מה שלא גורם לי לרצות ולהתעמק בעלילת המשחק.

אז זהו, זה הכל להפעם. אלו היו הרשמים הראשוניים שלי מ-Be A Walker. אני בהחלט מתכוון לסיים את המשחק ולכתוב עליו ביקורת מלאה. אז מה דעתכם על המשחק? ספרו לנו בתגובות

TheGamer – מגזין גיימינג ישראלי

'TheGamer – הגיימר – משחקי וידאו: חדשות, ביקורות, דעות' הוא פורטל גיימינג המספק חדשות, סקירות וביקורות, מאמרי דעה, כתבות תוכן ועוד. בבסיסו מדובר בבלוג גיימינג שמאפשר להגיד את כל מה שאנחנו באמת רוצים ולשתף את זה ללא צנזורה או תלות בגורמים כאלו ואחרים. האתר אינו פועל למטרת רווח, וכל הכנסה שאכן קיימת מושקעת אך רק בתחזוקת האתר והשירותים המוצעים לקוראים.