'הגיימר – TheGamer' עלה לאוויר בסוף שנת 2018, ומאז הספיק לעבור הרבה שינויים, אבל הקונספט נשאר זהה: האהבה לגיימינג, והרצון ליצור תוכן איכותי.

זה לא משנה אם אתם שחקני PC או קונסולות, גיימרים חובבי רטרו או שבכלל הטלפון הנייד הוא מגרש המשחק שלכם, אנחנו אוהבים את כל סוגי המשחקים, וחשוב היה לנו ליצור מקום איכותי לתוכן איכותי.

דווקא בזמנים שבהם המדיה החדשה שולטת ומה שלא בפייסבוק לא קיים (או כל דבר אחר שהצעירים משתמשים בו היום), היה חשוב לנו למרות ההישענות על אותן פלטפורמות מדיה חדשות בעצמינו, ליצור גם מקום של "פעם", שיאפשר לקרוא לא רק כותרות, אלא תכנים מלאים ומפורטים, בין אם מדובר בדעות, ביקורות, או סתם ויכוחים מעניינים.

האתר פועל ללא מטרת רווח, ולפני שאתם צועקים "שיש לנו פרסומות באתר", הפרסומות הן אך ורק כלי שמקל עלינו את תחזוקת האתר, וכך גם חסויות כאלו ואחרות שקיבלנו בעבר ואנחנו ממשיכים לעתים לקבלים מגורמים כאלו ואחרים.

אז אם קראתם את הטקסט עד עכשיו, כנראה שגם אתם באמת אוהבים את עולם הגיימינג, ואנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לדרך הזו. אנחנו צוות של חברים קרובים, שתמיד שמחים להכיר עוד גיימרים.

רוצים להצטרף לצוות שלנו?

צרו איתנו קשר בעזרת הדרכים המופיעות בתחתית העמוד, רצוי לספר קצת על עצמכם – שם, גיל, ובמידה ויש ניסיון קודם כלשהוא מוזמנים לשתף.

בנוסף, אנחנו מבקשים שתשלחו לנו כתבת דוגמה של כ-500 עד 1,000 מילים על כל נושא מעולם הגיימינג. הכתבה לא חייבת להיות בנוגע לתוכן אקטואלי או ביקורת משחק, אלא רק דוגמא שתאפשר לנו להעריך את רמת הרהיטות שלכם.

הדרכים ליצירת קשר הן:

את התשובה אנחנו משתדלים לספק במהלך הימים הקרובים מרגע שליחת ההודעה המקורית. כמובן שלכל שאלה, אל תהססו וצרו איתנו קשר

עקבו אחרי הגיימר
TheGamer – מגזין גיימינג ישראלי

'TheGamer – הגיימר – משחקי וידאו: חדשות, ביקורות, דעות' הוא פורטל גיימינג המספק חדשות, סקירות וביקורות, מאמרי דעה, כתבות תוכן ועוד. בבסיסו מדובר בבלוג גיימינג שמאפשר להגיד את כל מה שאנחנו באמת רוצים ולשתף את זה ללא צנזורה או תלות בגורמים כאלו ואחרים. האתר אינו פועל למטרת רווח, וכל הכנסה שאכן קיימת מושקעת אך רק בתחזוקת האתר והשירותים המוצעים לקוראים.