צוות TheGamer

נתנאל מרדכי
נתנאל מרדכי
88 כתבות0 תגובות

מייסד ומנהל האתר - גבר נאה, מושך, שרמנטי, רגיש, מצחיק, מחייך, מחפף, שמפו, קולה דובדבן, פלייסטיישן, עד מתי. מייסד מגזין TheGamer ובאופן כללי חובב גיימינג מגיל כמעט אפסי, שאוסף בערך כל קונסולה אפשרית.

בן מסי
בן מסי
0 כתבות0 תגובות

אחראי קהילות - האשדודי של הצוות, שמתעסק בקהילות הגיימינג בארץ כבר שנים - אגב, ממש לא ממליצים לכם לעצבן אותו.

יואל ז'אנו
יואל ז'אנו
0 כתבות0 תגובות

אחראי קהילת CS:GO - כשהוא גר בבאר שבע ונהנה ממהירות אינטרנט על סיבים אופטיים (מה לעשות, אנחנו מקנאים) יואל מנהל את קהילת ה-CS:GO, לפחות כשהוא לא עסוק בלהדפיס דינוזאורים במדפסת התלת-מימד שלו.

אסף קדוש
אסף קדוש
1 כתבות0 תגובות

כתב תוכן ומבקר - למרות שהוא תמיד עסוק, אנחנו עדיין אוהבים אותו. בנתיים אסף עדיין ממשיך לפנטז על RPG מבוסס Star Wars חדש, ואנחנו לגמרי מבינים ללב שלו.

אייל מעתוק
אייל מעתוק
3 כתבות0 תגובות

כתב תוכן ומבקר - אי שם בירושלים הקרירה, יושב אייל "ג'יימס" מעתוק על כיסא הגיימינג הנעים שלו ודואג לספק לנו תמיד ביקורות עדכניות על משחקים וחומרה. כזה ג'יימס, תמיד דואג לכם.

לובה פיימר
לובה פיימר
9 כתבות0 תגובות

כתב תוכן וראש מדור 'מתחת לרדאר' - כשהוא לא עסוק בלהתלונן על כל דבר אפשרי, לובה מבלה את זמנו במשחקי From Software ותמיד מת - ואולי זו בעצם הסיבה שהוא תמיד כועס?

ניק לופישקו
ניק לופישקו
1 כתבות0 תגובות

כתב תוכן קומיקס, קולנוע וטלויזיה - אנחנו בספק אם תצליחו למצוא עוד בן אדם עם כל כך הרבה ידע בעולם הקומיקס, הקולנוע והטלוויזיה, ואם כן - תתקשרו אלינו, אנחנו לא מאמינים.

אולג קרנט
אולג קרנט
1 כתבות0 תגובות

כתב חומרה - אם אתם מחפשים מישהו שמבין בחומרה, אתם מחפשים בחור רוסי, וכמו שאתם יכולים להבין מהשם - אולג רוסי והוא בהחלט ה-Go to guy שלנו לחומרה. הוא מדבר כל כך טכני שלפעמים קשה להבין אותו, אבל אלו רק פנינות חוכמה תהיו בטוחים.

יותם זרקא
יותם זרקא
2 כתבות0 תגובות

כתב תוכן ומבקר - אל תתנו לחלוק האמבטיה החשוף להטעות אתכם, יותם הוא לא רק פנים יפות אלא גם גיימר לעניין עם דעות נוקבות וחדות, והוא תמיד כאן כדי לדאוג לספק עוד תוכן.

Lagim IL
Lagim IL
3 כתבות0 תגובות

ערוץ LagimIL - אם אין לך לאגים אתה לא גיימר. אהלן כאן מוטי ויותם, בתכלס שנינו קופירייטרים שפשוט אוהבים גיימינג, אז החלטנו לפתוח ערוץ גיימינג.